O Pełnomocniku

 Drogi Pacjencie!

Jesteś dla nas najważniejszy. My „medycy” zdajemy sobie zaprawę, że w nasze ręce powierzasz to, co dla Ciebie jest najcenniejsze - swoje zdrowie. Dlatego cały personel zatrudniony  w oddziałach szpitalnych oraz w poradniach podmiotu leczniczego „Zespół Opieki Zdrowotnej” w Kłodzku w swoim założeniu  pragnie świadczyć usługi medyczne na jak najwyższym poziomie, aby sprostać Twojemu- Pacjencie oczekiwaniu. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że istnieje wiele ograniczeń i barier, których i my nie możemy pokonać. Jednocześnie  mamy świadomość, że jesteśmy również tylko ludźmi i mamy swoje gorsze dni.

Chcielibyśmy Cię leczyć w nowoczesnych i funkcjonalnie urządzonych pomieszczeniach. Jednak jako mieszkaniec Kłodzka lub jego okolic zdajesz sobie sprawę, że nasza jednostka to szpital z ponad 60 letnią tradycją, mieszczący się w budynkach wymagających ciągłych remontów i modernizacji. Naszym bogactwem są wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy pragną przyczyniać się do rozwoju naszego zakładu i zawsze pochylać się nad człowiekiem potrzebującym pomocy i opieki. Naszym sprzymierzeńcem w diagnozowaniu i stawianiu diagnoz  jest nowoczesny sprzęt diagnostyczny, w który nieustannie inwestujemy. Posiadamy nowoczesny rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy, aparaty rtg, mammograf, USG i nowoczesne laboratorium i itp.

Natomiast w miarę możliwości, wykonujemy remonty i modernizację szpitala -co zapewne Drogi Pacjencie zauważyłeś. Już nie cieknie nam na głowy, gdy pada deszcz, ponieważ we wszystkich budynkach pokrycie dachowe zostało zmienione. Również wygląd zewnętrzny budynków uległ zmianie. Nie znajdziesz sypiących się starych murów tylko jasne, budzące optymizm nowe elewacje zewnętrzne. Mamy nadzieję, że dalsze zaplanowane remonty sprawią, że będziesz się u nas czuł dobrze, wygodnie i bezpiecznie.

Moim zadaniem jako Pełnomocnika ds. Ochrony Praw Pacjenta w podmiocie leczniczym „ Zespół Opieki Zdrowotnej” w Kłodzku jest czuwanie, aby prawa pacjenta,  które masz zagwarantowane przez Ustawę z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta  w naszej jednostce były przestrzegane przez cały personel medyczny.

DLA PRACOWNIKA

 • BezpiecznySzpital2014_maly.jpg
 • logo-akredytacja-2012-2013.jpg
 • logo-gepard-biznesu-2010.jpg
 • logo-iso9001.jpg
 • logo-profesjonalna-firma-2011.jpg
 • logo-rzeczpospolita2011.jpg
 • logo-rzeczpospolita2012.jpg
 • nagroda_supra_brokers.jpg
 • nagroda_supra_holding.jpg
 • roza-dyplom.jpg

Kontakt ePuap

Adres skrzynki podawczej dla urzędów:

/zozklodzko/SkrytkaESP

Pismo ogólne dla interesantów:

 

Nr Księgi Rejestrowej:

000000001083

Formularz logowania

Statystyki

 • Odsłon artykułów: : 988530

Kto nas ogląda

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.